ПЪРВА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ

Официален сайт на ПЪРВА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ, гр.Варна

8 КЛАС

Списък на учениците за 2016/2017 учебна година към 7.09.2016 г.:
 
8 а Класен ръководител: Екатерина Славова
Александър Людмилов Стоев
Анатолий  Евгениев Енчев
Антония Николаева Николова
Божидара Тихомирова Желязкова
Виктор Владимиров Великов
Габриела Николаева Пантелеева
Георги Венциславов Петров
Димана Диянова Желязкова
Емилиян Мирославов Михов
Ивелин Георгиев Железчев
Ивет  Йорданова Паунова
Ивета Даниелова Иванова
Ина Венцислав Славчева
Йоана Петрова Димова
Калоян Стефанов Тодоровски
Камелия Каменова Кожухарова
Марина Даниелова Стефанова
Мартин Дойнов Дойнов
Мартин Йорданов Тодоров
Мериам Едуард Хаджолян
Мирена Веселинова Димитрова
Моника  Пламенова Тодорова 
Ралица Красенова Кунева
Самуил Стоянов Стоянов 
Симеон  Борисов  Йонков
Теодора Генадиева Митева

8 б Класен ръководител: Тинка Методиева

Александър Павлинов Пелов
Веселин Красимиров Швиград
Виктория Викторова Карабашева
Вилиям Вилиямов Доков
Вяра Атанасова Иванова
Габриела Димитрова Иванова
Гавраил Иванов Гавраилов
Георги Жоров Ников
Георги Павлов Темелков
Деймън Димитров Душев
Ева Евгениева Евгениева
Иван Добринов Добрев
Йоана  Бойкова Димитрова
Йоанна Атанасова Атанасова
Катерина Ивайлова Пламенова
Лора Димитрова Лукова
Марио Пламенов Панайотов
Моника  Миленова Райкова
Николай Неделчев Неделчев
Оксана Володина
Павлина Борисова Шопова
Ралица Йорданова Чакърова
Силвия Павлова Павлова
Симона Ивелинова Вълкова
Симона Стоянова Стоянова
Юлия Богомилова Маринова
 
8 в Класен ръководител: Пресиана Йоргакиева
Анелия Христова Христова
Борислав Пламенов Коларов
Васил Делянов Петков
Виктор Ивов Христов
Георги Христов Христов
Даника Кирилова Лечева
Елеонора Смиленова Стоянова
Емил Цветославов Велев
Жулиета  Димитрова Тинчева
Ива  Живкова Желева
Камелия Валентинова Димова
Мариела Пламенова Драгиева
Мария Руменова Величкова
Мирела Веселинова Кунчева
Михаела Константинова Ботушарова
Николинка  Владимирова Сълова
Ния Мартин Крушева
Огняна Евгениева Генова
Панайот Николаев  Калчев
Ралица Дончева Дончева
Ренета Тодорова Трифонова
Светлин Владимиров Янев
Сияна Младенова Желева
Тимур Сезен Фехми
Тодор Христов Христов
Юлияна Александър Ралчева
 
8 г Класен ръководител: Гергана Герова
Анджела Владимирова Йорданова
Антонио Димитров Желев
Валентин Андреев Костов
Вивиана Валентинова Траянова
Виктория Илиева Михайлова
Виктория Недялкова Иванова
Дениса Владимирова Вълчева
Десислава Емилова Манолова
Евелина Пламенова Годеманова
Живомир Диянов  Руменов
Иван Александров Борисов
Иван Христов Евлогиев
Ивелин Валентинов Добрев
Ина Георгиева Георгиева
Йоана Иванова Иванова
Калоян Каменов  Андреев
Константин Божидаров Жечев
Никол Кирилова Драганова
Патриция Ивова Иванова
Петя Любомирова Любенова
Ралица Димитрова Николова
Симона Валентинова Станева
Симони Кирилов Кирилов
Стефани Веселинова Ангелова
Тони Антонов  Сапунджиев
Юлия Ли 
 
8 д Класен ръководител: Теодора Серафимова
Беркай Джафер Чокджан
Борис  Теодоров  Ролев
Боян  Ивов Петров
Ванеса Детелинова Иванова
Вероника Миленова Георгиева
Вероника Янчева Геритлиева
Владимир  Ивайлов Иванов 
Георги Георгиев Вълев
Денис Павлов Станков
Евгения Николаева Спахиева
Елина Венелинова Георгиева
Емануела Йорданова Хаджистоянова
Йоана  Цветанова Тодорова 
Ирена Красимирова Касабова
Кристиян Андреев Иларионов
Лидия Симеонова Павлова
Лора Ивова Куманова
Максим Миленов Банев
Мартин Красимиров  Дерибеев
Мартина Боянова Бойкова
Михаил Иванов Висков
Никол Николаева Илиева
Нина Христова Ангелова
Симона Любомирова Тодорова 
Християн Анатолиев Христов
Юлиян  Петров Сапунджиев
 
8 e Класен ръководител: Ивалина Петрова
Александра Живкова Колева
Александър Красимиров Койчев
Георги Владиславов Златев
Георги Георгиев Йорданов 
Георги Красимиров Щерев
Дамян  Петков Русанов
Даниел Дианов Стаматов
Денис Бюлентов Хамди
Драгомира Димитрова Драганова
Елица Бориславова Чернева
Йоана Йорданова Момчилова
Йоана-Калина Алексеева Митева
Кристин Константинова Томова
Кристина Радославова Стоянова
Лаура Стефано Брузароско
Магдалена Цветанова Ценова
Максим Тодоров Бонев
Маргарита Димитрова Калинова
Михаил Мирославов Варналиев
Наталия  Николаева Русева
Никол  Велизарова Илиева
Николета  Теодосиева Трифонова
Радослав Георгиев Георгиев 
Росина Анастасова Баташка
Светослав Ивайлов Ников
Станимир Тодоров Илиев
Теа Едмонд Керян
 
8 ж Класен ръководител: Радка Христова
Александра Николаева Цветкова
Александър Господинов Кръстев
Ангел Александров Стоянов
Антоан Ивайлов Антониев
Венелина Пламенова Атанасова
Виктория Галинова Желязкова
Гергана Недялкова Рускова
Деница Ивелинова Костадинова
Екатерина Красимирова Желязкова
Лея Бориславова Пандова
Лъчезар Цветанов Кираджийски
Максим Атанасов Попов
Михаела Любомирова Караджова
Невена Димитрова Димитрова
Никол Нанева Иванова
Николай Николаев Карагьозов
Патриция Ангелова Колева
Петър Николаев Инджев
Преслава Диянова Стоянова
Рая Симеонова Динева
Самуил Герасимов Горанов
Симеон  Димитров Трендафилов
Славена Антонова Душева
Христина Вълчева Симеонова
Християн Любомиров Ламбов
Яна Наумова Цекова
 
8 з Класен ръководител: Теодора Жекова
Александър Димитров Димитров
Александър Тодоров  Габровски
Велизар Георгиев Маргаритов
Веселин Петров Димитров
Габриела Йорданова Йорданова
Георги Ангелов Сафев
Грета Милкова Стайкова
Даниел Александров Луканов
Даниел Георгиев Александров
Дарена Георгиева Тодорова 
Димитър Мариянов Денчев
Жаклин Христова Атанасова
Жулиета  Железова Железова
Йоана Димитрова Йовчева
Калоян Венциславов Васев
Кристиан Дианов Илиев
Кристина Николаева Митева
Мария Светлинова Стоянова
Мирела Николаева Панайотова
Преслава Георгиева Петрова
Ралена Атанасова Патронова
Рина Мирославова  Митева
Стелиан Генчев Ганчев
Теодора Йорданова Дикова
Тереза Йорданова Христова
Траян  Цветанов Цонев
Христина Иванова Мараджиева
 
8 и Класен ръководител: Светла Пенчева
Ванина Иванова Василевска
Вера Веселинова Едрова
Вероника Вълчева Иванова
Веселин Доброславов Дичев
Веселин Евгениев Чобанов
Виктор Николаев Христов
Виктория Николаева Димитрова
Виктория Николаева Миовска
Владимир  Димитров Данков
Диана Тодорова Богданова
Елица Пламенова Младенова
Йоана Ангелова Аролска
Катерина Димитрова Колева
Кирила Пенчева Керванова
Кристиян Орлинов Топалов
Мария Красимирова Маринова
Мария Орлинова Топалова
Мария Десислава Илиянова Панайотова
Михаил Антонов Мутафов
Надежда Пенева Пенева
Савина Ивелинова Жекова
Симона Красимирова Кирова
Сияна Светославова Савова
Теa Бориславова Боева
Цвета Росенова Рангелова
Явор Йорданов  Чамов

 

Edexcel

toefl

 
15 септември
BUILDING
OLD BUILDING 3
OLD BUILDING 2
OLD BUILDING 1
 

Връзки

Начало | Новини | Ученици | Учители | Училищно настоятелство | Галерия | Правилник | За контакти
© 2004 - 2016 Първа езикова гимназия - гр. Варна